ПРОЕКТИ
«Суспільне мовлення»
На «UA: Культура» та Одеській філії НСТУ протягом 10 днів виходитимуть щоденники Одеського кінофестивалю
0
13 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Із 13 по 21 липня команда загальнонаціонального суспільного каналу «UA: Культура» робитиме прямоефірні інтерв’ю та репортажі з 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який стартує сьогодні, 13 липня.
На конкурс «Радіодрама UA/UK» допущено 143 роботи
0
13 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Протягом найближчих півтора місяця члени журі оцінюватимуть радіоп’єси, а 3 вересня матимуть сформований шортлист, до якого увійдуть роботи десяти учасників.
Упродовж 10 днів «UA: Культура» та «UA: Львів» наживо показуватимуть симфонічні концерти з LvivMozArt
0
12 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Із 13 по 22 липня два суспільні телеканали – загальнонаціональний «UA: Культура» та Львівська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України «UA: Львів» – щодня наживо транслюватимуть концерти з мистецького проекту LvivMozArt.
Спростування фейку: «UA: Перший» попередив програму «Доброго ранку, Країно» про її закриття за місяць до виходу в ефір Тимошенко
0
07 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Із 10 липня 2018 року на «UA: Першому» закривається ранкова програма «Доброго ранку, країно», яку згідно з угодою для Національної суспільної телерадіокомпанії України виробляло ТОВ «Ера-Медіа».
Уряд Швеції пропонує фінансувати суспільний мовник із спеціального податку
0
05 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Уряд Швеції розробив законопроект, в якому пропонує скасувати абонентську плату з домогосподарства, пов’язану з наявністю телевізійного приймача. Згідно з їхнім проектом, шведське суспільне мовлення фінансуватиметься з державного бюджету зі спеціального податку.
Нацрада внесла зміни щодо обрання членів наглядової ради Суспільного
0
05 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Відтепер передбачено, що в разі дострокового припинення повноважень члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, обраного на конференціях громадських організацій, проводиться повторна конференція у відповідній сфері.
Телеканал «Україна» взяв відео «UA: Чернігів» і заблюрив логотип Суспільного – продюсер
0
05 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Продюсер новин чернігівського суспільного телеканалу «UA:Чернігів» Андрій Тіток повідомив, що телеканал «Україна» взяв для новин його відео, приховавши логотип філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.
Спростування фейку: помилка у декларації Дмитра Грузинського призвела до ажіотажу щодо його начебто «мільйонних» статків
0
04 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Журналіст, політолог, колишній заступник голови Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Андрій Болкун написав у себе на сторінці у Facebook, що «чиновник Аласанії "заробив" майже 32 мільйони на "Суспільному" за минулий рік! Тобто майже 2,7 млн гривень на місяць». Директор Департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Дмитро Грузинський пояснив, що допустив помилку в декларації.
Народні депутати пропонують внести до складу наглядової ради НСТУ представника Всеукраїнської Ради Церков
0
04 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
На розгляд Верховної Ради України внесли законопроект про внесення змін до статті 8 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Народні депутати пропонують внести одну правку, щоб до складу наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України входив представник Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Народний депутат, член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк та член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, доктор філософських наук, професор Олексій Панич не бачать у цьому великої проблеми.
Журналістка суспільного телеканалу «Лтава» здобула нагороду на конкурсі про україно-ізраїльські відносини
0
02 Липня 2018
«Суспільне мовлення»
Журналістка телеканалу «Лтава» Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Олена Никифоренко здобула третє місце на конкурсі «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів», фінал якого відбувся в Ізраїльському культурному центрі.
Загалом сторінок: 36 / Загалом записів: 353
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop