ПРОЕКТИ
Тетяна Попова
Криза урядових комунікацій
19 Квітня 2017
Тетяна Попова
«Цензор.НЕТ»
Схоже, що прогнози з приводу чергових спроб дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні на початку весни певною мірою стали нажаль реальністю. Ніхто не знімає відповідальність за це з зовнішніх та внутрішніх антиукраїнських сил. Але часто «масла у вогонь» своїми діями додають деякі українські політики та керівники державних структур. На мою думку, не останню «скрипку» в цьому грає незадовільне інформаційне супроводження їхньої діяльності, або іншими словами - криза урядових комунікацій.
16 Березня 2017
Тетяна Попова
"Цензор.НЕТ"
Тематика деятельности в информационном пространстве сейчас стала одной из самых популярных. Внимательный анализ позволяет утверждать, что наиболее современной формой реализации своих интересов в информационном пространстве являются стратегические коммуникации. Источник: http://censor.net.ua/b5497
20 Жовтня 2016
Тетяна Попова
«Детектор медіа»
Українські медіа: проблеми та перспективи
12 Жовтня 2016
Тетяна Попова
Розвиток незалежних медіа розпочався в Україні приблизно 25 років тому. Однак, для того, щоб відійти від радянських шаблонів подачі інформації, знадобився більш значний проміжок часу. На жаль, в 90-х роках Україна втратила свій шанс сформувати сучасну, незаангажовану систему ЗМІ.
Тетяна Попова: «Перешкоджання ворожому мовленню технічно можливе»
29 Вересня 2016
Тетяна Попова
для «Детектора медіа»
Відповідь екс-заступниці Мінінформполітики журналісту та громадському діячу Олексію Захарченку
Загалом сторінок: 1 / Загалом записів: 7
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop