ПРОЕКТИ
Ярослав Зубченко
Увага, розшук! Із теленовин зникла інформація
13 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Яку найменшу кількість реальної інформації можна оприлюднити по телевізору, щоби це ще вважалося «новиною»? Телеканали вітають зі святом Генеральну прокуратуру піарними сюжетами, «Інтер» розповідає про соціальну статистику без цифр, ICTV та «Україна» випустили матеріали про міжнародну торгівлю, не врахувавши її міжнародного і торговельного аспектів.
Розкольники. Як «Інтер» та «1+1» розповідали про свої УПЦ
12 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
«1+1» та «Інтер», замість роз’яснювати глядачам суть церковних воєн, беруть у них участь. Кожен на боці своєї Української православної церкви.
Путін та Медведчук вирішують проблеми на «Україні»
06 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Канал «Україна» розповів про те, як Медведчук та Путін удвох «розморозили» обмін полоненими. «1+1» тим часом намагався врятувати серіал «Свати» від заборони, а «Інтер» та «Україна» випрошували все нові поступки для Ахметова.
«1+1» переслідує дітей сепаратистів
05 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Телеканал «1+1» вирішив викривати дітей сепаратистів, які навчаються в Україні. Перша з них, харківська студентка, за словами самих же журналістів, після сюжетів ЗМІ вже «розчинилася в повітрі».
Повернення катувань, розстрільні команди та визнання колоніального статусу. Моніторинг ток-шоу 1–16 листопада 2017 року
04 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Про що тільки не заявляють українські політики, аби заробити собі голосів. Ведучі ток-шоу їм у цьому майже не заважають.
Новинний ефір як інструмент бюджетотворення
29 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
Політики намагаються впливати на бюджет не лише у стінах Верховної Ради, а й на улюблених телеканалах. НАБУ програє «антикорупційну війну» на «Україні». Ані Лорак виступила в Києві й спровокувала журналістів «1+1» на критичний сюжет.
«Інтер» перестав маніпулювати й почав «мочити»
28 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
«Подробности» перейшли на аутсорсиинг і тепер просто цитують чужі «розслідування» про своїх ворогів.
«Народному фронту» довелося провести з’їзд, аби його пропіарили в новинах
23 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
Тележурналісти вирішили не розповідати українцям про нові офшорні викриття Президента, зате повідомили про самовихваляння «Народного фронту», перейменування вулиці в одеському райцентрі й непорочність Вадима Новинського.
Велика політична проформа. Як маніпулювали глядачами в жовтні
22 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
Криваве висвітлення трагедій, популістська критика освітньої реформи, піар перших осіб держави, скандалізація антивладних мітингів та кінець епохи критики Авакова на «Інтері» — цими маніпуляціями запам’ятався жовтень.
Чим гірше, тим краще для піару влади? Тенденції телеманіпуляцій жовтня (інфографіка)
22 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
У жовтні відбулося чимало невигідних для влади подій, але чомусь саме представники влади отримали найбільше піару в теленовинах.
Загалом сторінок: 14 / Загалом записів: 136
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop