ПРОЕКТИ
MediaSapiens
Як «сильна евристика» може змінити підхід до медіаосвіти, — дослідження
20 Січня 2018
MediaSapiens
Навіть високоосвічені люди погано відрізняють надійні джерела інформації в мережі від ненадійних, свідчить експеримент у Стенфордському університеті. Дослідники пропонують нові підходи до фактчекінгу, засновані на методі «сильної евристики».
Топ-15 найпопулярніших матеріалів на MediaSapiens у 2017 році
02 Січня 2018
MediaSapiens
Аналіз маніпуляцій на телеканалах, компетентності з медіаграмотності, супутники Ілона Маска та…медіасекс – ці теми цікавили наших читачів найбільше.
«Українці самі створюють інформаційне поле, яке корисне Москві», — експерт про тенденції у пропаганді
23 Грудня 2017
MediaSapiens
Що вже зробила міжнародна спільнота та Україна у протидії російській пропаганді і на чому потрібно зосередитись наступного року — розповідає програмний директор ГО «Детектор медіа» Роман Шутов.
Про що мовчали новини в листопаді 2017-го
08 Грудня 2017
MediaSapiens
Узагальнений моніторинг за 6–12 листопада 2017 року матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (або цензури) в теленовинах, а також випадків замовчування важливої для суспільства інформації.
Американські ЗМІ не маркують належним чином новини й авторські матеріали — дослідження
08 Грудня 2017
MediaSapiens
Недосконале позначення типу контенту — новина це чи точка зору — може викликати недовіру в аудиторії, вважають дослідники Reporters’ Lab.
Чого навчають на курсах медіаграмотності студентів США?
02 Грудня 2017
MediaSapiens
Чому американці діляться новинами, навіть знаючи, що це фейки, які навички з фактчекінгу виховують курси університетів Вашингтона та Стоуні-Брук і чому світ врятує медіаграмотність, розповідається у статті Columbia Journalism Review.
Нова ціль Facebook — будувати «значущі спільноти». Що це означає?
27 Листопада 2017
MediaSapiens
Засновник Facebook публічно обговорював значення «спільноти» більш ніж 150 разів. У 2017 році він навіть змінив головну місію компанії: тепер Facebook ставить за мету «надати людям можливість будувати спільноти, щоб об'єднати світ».
Європарламент проведе слухання щодо даних з Paradise Papers
13 Листопада 2017
MediaSapiens
Media Sapiens
Європейський парламент проведе спеціальні слухання, присвячені публікації світовими медіа офшорних документів «Райські папери» (Paradise Papers).
Загалом сторінок: 8 / Загалом записів: 75
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop