ПРОЕКТИ
Марина Баранівська
Андрій Андрушків: Після зміни виборчого законодавства настане пекло для частини українських ЗМІ
933
26 Вересня 2017
Марина Баранівська
Громадський активіст і новий ведучий програми "Реформа" на Громадському ТБ - про свою роботу в ефірі, а також про те, як ЗМІ мають говорити про реформи громадянам, що втомились чути про необхідність реформ, і про те, як медіаспільнота може вплинути на поведінку політичної еліти.
Мар'яна П'єцух: «Чим більше я їжджу на Схід, тим більше усвідомлюю, що дорослих ми вже не переробимо»
19474
11 Вересня 2017
Марина Баранівська
У розмові з «Детектором медіа» журналістка-фрілансерка, яка тепер готує репортажі із зони АТО для «Української правди», згадує цікаві історії зі львівського періоду свого професійного життя й ділиться враженнями від колишніх та нинішніх поїздок на Донбас.
Адмінка редактора. Віра Балдинюк: «Ми не мусимо гнати трафік»
5034
05 Липня 2017
Марина Баранівська
для «Детектора медіа»
Як досягати успіху в пошуку фінансування для інтернет-ЗМІ, зорієнтованого на інтелектуальну аудиторію, і як потрібно розуміти феномен культури, щоби стати автором цього видання, про що нині мовчить українська культурна преса і що заважає реформуванню державної політики у сфері культури — в розмові з головною редакторкою «Коридору», онлайн-журналу про сучасну культуру.
Адмінка редактора. Леся Ганжа: Я все життя працюю по «заповідниках»
2335
26 Червня 2017
Марина Баранівська
для «Детектора медіа»
Фінансування ЗМІ за рахунок грантів — це добре чи погано? Чи буде «Доступ до правди» оскаржувати рішення суду у справі проти СБУ? Як треба міняти стратегію роботи наших ЗМІ на прифронтових територіях? Про це й не тільки — в розмові з редакторкою сайту.
Адмінка редактора. Олдскульні принципи редагування Дмитра Лиховія в онлайні
2374
15 Червня 2017
Марина Баранівська
для «Детектора медіа»
Засновник і головний редактор незалежного інтернет-видання «Новинарня» — про те, як не маючи бізнес-стратегії та великих інвестицій, розвивати соціально важливий медіапроект і нарощувати свою аудиторію без заказух, жовтизни та спекулятивних прийомів у соцмережах.
Лариса Івшина: «Савік Шустер – прикраса нашого життя»
2313
21 Вересня 2015
Марина Баранівська
, «ВідеоТека»
Які процеси всередині України невпинно робили війну із Росією неминучою, що забезпечує попит на телепродукт, яким багато років поспіль годує наше суспільство ведучий «Шустер live», чим загрожує вибіркова боротьба із олігархами та що об'єднує Кучму і політиків часу його правління із нинішніми першими особами держави – про це і не тільки у другій частині розмови із головним редактором газети «День»
Сергій Лещенко: Генпрокуратура під керівництвом Шокіна дасть свій висновок щодо справи Гонгадзе не пізніше 2017 року
3926
17 Вересня 2015
Марина Баранівська
, «ВідеоТека»
«Але я думаю, що це станеться раніше», - вважає народний депутат та наводить свої аргументи на користь такої версії. Екс-кореспондент «Української правди» взяв участь у вчорашній акції пам'яті Георгія Гонгадзе та всіх загиблих журналістів і у розмові із «ВідеоТеКою» відповів на критичні закиди, що пролунали зокрема й на його адресу від Лариси Івшиної в її інтерв'ю, опублікованому сьогодні на «Телекритиці»
Лариса Івшина: Журналісти, які стали зірками на темі вбивства Гонгадзе, потім замовкли про цю справу
1390
17 Вересня 2015
Марина Баранівська
, «ВідеоТека»
З «Української правди», видання, яке заснував Георгій Гонгадзе, «Дон Кіхот переїхав», вважає головний редактор газети «День». Вона переконана: мовчазна згода української журналістської спільноти із тим, що справа про вбивство Гонгадзе так за 15 років і не доведена до справедливого завершення, - це моральний злочин. Чому так відбувається і які катастрофічні наслідки для нашої країни може спричинити відсутність покарання замовників вбивства журналіста, - про це і не тільки у розмові із Ларисою Івшиною
Чи несуть відповідальність українські ЗМІ за події під Верховною Радою 31 серпня?
2197
02 Вересня 2015
Марина Баранівська
, «ВідеоТека»
Гонитва за рейтингами не дає ЗМІ провести змістовну дискусію на будь-яку тему, що складніша за чашку кави, нарікає екс-журналістка, а нині депутатка пропрезидентської фракції Ольга Червакова. Так сталося й з дискусією про необхідність внести зміни до Конституції щодо децентралізації влади. Недостатня поінформованість у цих непростих питаннях робить суспільство вкрай вразливим для провокаторів та демагогів. Детальніше про це - в опитуванні з парламентських кулуарів
Загалом сторінок: 11 / Загалом записів: 106
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop